BAROBUDUR COCO GRAND CANYON NATURAL

 • Kodas: 100220
  Kaina 12456
  (12975/vnt.)
  14415 Sutaupykite 1959

  Natūralios „Barobudur Coco Grand Canyon“ sienų plytelės, kurias gamina "Nature @ home", yra ekologiškos, dekoratyvios, lengvai montuojamas. Tai natūrali tvari kokoso mozaikos siena, kuris sukuria nepakartojamą atmosferą. Plokštės yra tinkamos naudoti bet kokioje patalpoje ir pagerina akustiką .
  Pakuotėje 6 skydai 400x400x20 mm, viso 0,96 kv/m. Parduodama tik pakuotėmis.

  Gamintojas
 • „Barobudur by Nature @ Home“ paverčia paprastą sieną akį traukiančiu interjeru. Kokosų plokštės yra ekologiškos, dekoratyvios, ekologiškos ir lengvai montuojamos. Šios natūralios, tvarios sienų plokštės yra tinkamos kiekviename kambaryje ir pagerina akustiką.
  „Barobadur“ yra mozaikinės plytelės, kurių matmenys yra 400 mm x 400 mm, kuriose yra atskiri kokoso gabaliukai (50 mm x 50 mm) yra klijuojami prie sintetinio pagrindo ir šalia vienas kito. Matoma išgaubta kokoso riešuto viršūnėlės pusė. Apdailai naudojamas tik vandens pagrindu pagamintas bespalvis lakas. 
  Pageidautina, kad plokštės būtų naudojamos vidaus patalpose. Plyteles geriausia klijuoti ant tamsios, tiesios arba lenktos sienos, elastingu hermetiku arba parketo klijais. Priežiūrai pakanka dulkių siurblio ar šluostės. Kokosų sienų apdaila yra šiltas, egzotiškas kiekvieno interjero papildymas.