MBARU NIANG COCO GRAIN NATURAL

 • Kodas: 100101
  Kaina 11915
  (11262/vnt.)
  13616 Sutaupykite 1701

  „Mbaru Niang“  išskirtinės medienos plytelės yra pagamintos iš kokoso. Jos yra lengvos, tvarios, atsparios purslams. Paprasta priežiūra ir montavimas.  Kokosų mozaikos plytelės yra trijų spalvų; natūralios, tamsiai rudos (espresso) ir natūralios / baltos (balti žirneliai). 
  Pakuotėje 6 skydai 420x420x5 mm viso 1,058 kv/m. Parduodama pilnomis pakuotėmis

  Gamintojas
 • „Mbaru“ kokosų riešutų skydai, kuriuos gamina "Nature @ home", sukuria išskirtinę natūralią sieną su egzotikos prisilietimu. Kokoso sienų plytelės yra tvarios, dekoratyvios, ekologiškos ir lengvai instaliuojamos. Ši unikali sienų plokštė gali būti naudojama beveik bet kuriame interjere, net drėgnose patalpose. Jos taip pat pagerina akustiką.
  „Mbaru“ yra 420 mm x 420 mm dydžio mozaikinė plytelė, kurioje atskiri kokoso gabaliukai (30 mm x 30 mm) yra klijuojami kartu. Matoma išgaubta apvalkalo pusė. Apdailai naudojami bekvapiai klijai, lakas ir dažai vandens pagrindu.
  Pageidautina, kad plokštės būtų naudojamos vidaus patalpose. Plyteles geriausia klijuoti ant tamsios, tiesios arba apvalios sienos elastingu hermetiku arba parketo klijais. Priežiūrai pakanka dulkių siurblio, dulkių šluotelės ar šluostės. Kokoso siena yra šiltas, egzotiškas kiekvieno interjero papildymas.