NIPA HUT ENVI SLAT žaliai pilkas

 • Kodas: 100338
  Kaina 13310
  (12580/vnt.)
  15864 Sutaupykite 2554

  NIPA HUT ENVI SLAT medienos plokštės yra lengvos, tvirtos, atsparios purslams, lengvai prižiūrimos ir lengvai pritaikomos. Jos gali būti naudojamos kaip sienų, baldų ar lubų apdaila beveik bet kuriame interjere. Tiekiami baltos ir žaliai pilkos spalvos. Pakuotėje 6 skydai, viso 1,058 kv/m. Parduodama tik pilnomis pakuotėmis.

  Gamintojas

 • Naudodami NIPA HUT ENVI SLAT  medieną „Nature @ home", strypus ir juosteles paverčia originalia medžio mozaika. Medienos plokštės yra ekologiškos, dekoratyvios, patrauklios ir lengvai montuojamos. Ši graži medinė sienų danga taip pat pagerina bet kokio interjero akustiką.

  NIPA HUT yra siaurų bruselių medienos kompozicija, susidedanti iš įvairių žalios, pilkos ir rudos spalvos atspalvių. Atskiros tiko juostos yra 420 mm ilgio, jų plotis ir storis yra įvairus. Skydelyje yra lengvas reljefas.

  Pageidautina, kad plokštės būtų naudojamos vidaus patalpose. Po apdorojimo laku ar aliejumi jie taip pat gali būti naudojami drėgnose vietose. Plokštės gali būti naudojamos ant tiesios arba lenktos sienos ir lengvai montuojamos ant paviršiaus. Priežiūrai pakanka dulkių siurblio, plunksnų ar dulkių šluostės.

  Ši tiko medinė sienų danga yra ypatinga atmosferos kūrėja ir labai rekomenduojama kaip lengva medinių sienų ar baldų puošmena.