TORVTAK ICEMOSS LIME GREEN

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 400171
  Kaina 9682
  (38730/kv.m.)

  „Torvtak“ samanų skydelis, kurį gamina „Nature @ home“ yra gražus natūralus ir lengvai prižiūrimas draugiškas akcentas kiekviename interjere. Samanų siena yra puiki alternatyva gyviesiems augalams ir suteikia dekoratyvinį „žalumo“ praturtinimą kiekviename kambaryje. Šios islandiškos samanos taip pat turi stiprų garsą sugeriantį poveikį. 
  Pagal jūsų užsakymą gaminami skydai bus 500 x 500 x 15 mm dydžio, parduodami nuo vieno skydo, t.y po 0,25 kv/m

  Gamintojas
 • „Nature @ home“ samanų skydas arba samanų siena yra nuostabi natūrali, lrengvai prižiūrima draugiška akių "gaudytoja" kiekviename interjere. Samanų siena yra puiki alternatyva gyviesiems augalams ir suteikia dekoratyvinį „žalumo“ praturtinimą kiekviename kambaryje. Šios islandiškos samanos taip pat turi stiprų garsą sugeriantį poveikį. „Torvak“ yra Islandijos samanos, kilusios iš Šiaurės Europos. Nuėmus derlių, samanos apdorojamos glicerinu ir potencialiai impregnuotos spalva, todėl jos visam laikui tampa minkštos, elastingos, atstumiančios nešvarumus ir atsparios ugniai. Samanos apdorojamos ant 10 mm storio MDF lakštšų. Plokštės tiekiamos kaip natūralios plytelės, kurių matmenys 50 x 50 cm, arba pritaikytos projektams. Plokštės yra skirtos vidaus naudojimui. „Torvtak“ nereikia vandens ar dienos šviesos. Esant mažesnei kaip 30% drėgmei, samanos gali šiek tiek išdžiūti, dėl to sumažėja jos elastingumas. Nors, kai tik vėl drėgna pakyla, elastingumas atsigauna. Islandiškų samanų panaudojimo galimybės nesibaigia! 

  Šiaurės elnių samanos turi tuščiavidures šakas be čiulpų, todėl jos atrodo kaip augalai. Kerpės gyvena maždaug 300 km2 gamtos rezervate ir yra išgaunamos prižiūrint vyriausybei. Šis procesas yra visiškai nekenksmingas, o samanos vėl atauga.

  Nuėmus derlių, samanos surenkamos, valomos ir natūraliai apdorojamos chlorofilo geliu arba glicerinu. Šis apdorojimas išlaiko minkštą samanų struktūrą ir užtikrina, kad augalas atstumia nešvarumus ir yra atsparus ugniai. Samanos gali būti spalvotos, pridedant natūralių pigmentų į gliceriną proceso metu. Šis gydymas yra naudingas, nes samanos atbaido vabzdžius.

  Paviršiai yra apdorojami be cheminių klijų, o naudojant natūralią dervą. Stabilizuotai samanai nereikia saulės šviesos, vandens ir priežiūros, kad išsaugotų savo spalvą ir formą. Samanų gyvenimo trukmė yra daugiau nei 8 metai.